Hakkımızda

Hakkımızda

Baha Optik, 1988’den beri optik sektöründe tanınan Turgay Coşkun tarafından 2005 yılında kurulmuştur.

MÜKEMMEL GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Baha Optik;
Gözlük üretimiyle kozmetik ve sağlık ihtiyaçlarını karşılarken üretimde kullanılan malzemeleri mükemmel bir uyum içerisinde işleyerek
bütünlüğün, konforun ve estetiğin tüm hatlarını ürünlerine eksiksiz bir şekilde uyarlamayı esas almıştır.

BAYİ İLİŞKİLERİ

Şimdiye kadar bir çok ilde başarılı işleyiş modelleri ile tanınan Baha Optik; ürünleriyle, gelişen ve büyüyen bayi ağı ile sektörde öncü isimlerden biri haline gelirken, Türkiye’de de bilinirliğini gün geçtikçe artırıyor.

Bayilerin ihtiyaçlarını karşılayan sektördeki büyük tedarikçi ve aynı zamanda üretici firmalardan biri olan Baha Optik, bayilerine verdiği hizmetlerde memnuniyet ve güvenilirlik anlayışını ilke edinmiştir.

Türkiye’nin taleplerini karşılamanın yanı sıra giderek genişlemekte olan yurt dışı ağımızda hali hazırda anlaşmış olduğumuz 10 ülkenin de taleplerini karşılamaktan gurur duyuyoruz. 

HİKAYEMİZ

1988’den beri optik sektörünün içerisinde kazandığı deneyimlerle Turgay Coşkun, 2005 yılında Baha Optik San. Tic. Ltd. Şti.’ni güneş ve optik sektöründe Türkiye pazarının ihtiyaçlarını karşılamak ve bu sektörde hem tedarikçi hem de üretici olarak hizmet vermek üzere kurmuştur.

Baha Optik yeni trendleri hızla yakalarken, yıllardır sahip olduğu kalite standartlarını bozmadan günümüz teknolojisindeki yenilikleri müşterileriyle buluşturarak optik sektöründe müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi tarzıyla güvenilir bir isim olarak kendini duyurmuştur.

İtalya'nın önde gelen gözlük markası Polar Eyewear’ın temsilciliği ile Türkiye ve dünya pazarının ihtiyaçlarını karşılarken, kendi üretimi olan Rapsodi ve Air Force ile Ortadoğu’da tanınan bir marka haline gelmiştir.

Bugün artık Baha Optik, sektörü takip etmek yerine sektöre yön veren; optik sektöründeki açıkları gidererek Türk tüketicisiyle buluşturan bir konumda hizmet vermektedir.

Baha Optik, tüketicilerin beklentilerini karşılamaya yönelik oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Güneş ve optik olmak üzere bünyesinde, Botocelli, Free Titanium, Rapsodi, T-Max, AIR FORCE, Schwab gibi markaları barındırmaktadır. Ayrıca markalarımıza yeni katılmış olan ISVE, Luciano Marelli ve Polar Sunglasses siz değerli müşterilerimize daha geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Baha Optik koleksiyonlarını yerli yabancı fuarlara katılım sağlayarak ve bu yolla dünya modasını takip ederek, trendlere, Türk insanının beğeni ve isteklerine uygun olarak oluşturmaktadır. Aynı zamanda aksesuar haline gelen gözlüğün işlevselliği kadar tasarımı da çok önemlidir. 

Baha Optik, her yıl değişen modaya ek olarak tüketici ihtiyaç ve beklentilerini de hesaba katarak hazırlanan koleksiyonlarında model ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Baha Optik satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratmaktadır. Baha Optik için önemli olan tamamıyla güven üzerine kurulu, uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlamasıdır.

Baha Optik’in kurucusu Turgay Coşkun’un bugün sektöre yön veren isimlerden biri olması yalnızca güneş ve optik gözlüklerinin üretimi ya da tedariği ile sınırlı kalmayıp; çerçeve, lens ve cam firmalarını da kurarak sektöre çeşitli şekillerde hizmet öncülüğünü üstlenerek olmuştur.

Baha Optik’in vazgeçilmez hizmet standartları

1- Teknik servisin hızlı ve çözümcül olması
2- Her ay satış temsilcilerinin müşteri ziyaretleri yapması
3- Müşterinin isteği doğrultusunda mamullerin tedarik edilmesi
4- Modayı takip ederek yeni mamullerin sektöre kazandırılması
5- Müşteriye verilen sözlerin tutulması
6- Depodaki ürünlerin özverili bir şekilde muhafaza edilmesi

İştiraklerimiz

Baha Optik

Image Client
Image Client
Image Client
Image Client